Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 637 προϊόντα.
Αδιάβροχο, υδατοαπωθητικό, αντιαποσβεστικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για θερμομόνωση
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Αντιδιαβρωτικό και Πυράντοχο Ύφασμα Σιλικόνης Ανθεκτικό στη Διάβρωση & Πυρκαγιά Σύνθετο Υλικό από Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επίστρωση: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για τα μετακινούμενα σακάκια μόνωσης
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
0.9mm πάχος 1000°F/550°C Θερμομόνωση
| Service Temperature: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Coating: | two sided silicone rubber |
Η σιλικόνη έντυσε κάτοχο διαβατηρίων τσαντών εγγράφων πυκνά 3mm τον αλεξίπυρο
| Τύπος: | αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας τσαντών |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας σιλικόνης + φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
| Βάρος: | 200-2000g/sqm |
ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 1.6mm σιλικόνη για τη συγκόλληση drapes και τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
| Βάρος: | 580 g/sqm (17 Oz. /Sq. YD.) |
Ύφασμα ίνας υάλου με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης που ντύνεται και στην δύο πλευρά
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης που ντύνεται με
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας 960g/m2 πυρίμαχο
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση του προστατευτικού καλύμματος για να αποτρέψει τη σκουριά σπινθήρων από το ράντισμα και τη σύλληψη της πυρκαγιάς
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

