Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 642 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση του προστατευτικού καλύμματος για να αποτρέψει τη σκουριά σπινθήρων από το ράντισμα και τη σύλληψη της πυρκαγιάς
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα θερμικής μόνωσης 550C/ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο
| Βάρος: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινος |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με σιλικόνη E-Glass Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικονούχο υαλοβάμβακα
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη υφάσματος θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας έντυσε ανθεκτικό στη θερμότητα
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα αντίστασης φλογών φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 140gsm φίμπεργκλας σε 3000gsm
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Η υψηλής αντοχής σιλικόνη έντυσε την καλή χημική αντίσταση υφάσματος φίμπεργκλας στα οξέα και την αλυσίβα για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο και αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

