Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 637 προϊόντα.
Θερμότητας αντίστασης 550C ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Καταστήστε αλεξίπυρα ντυμένου ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου 0.4mm το λάστιχο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
» ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφάσματος μόνωσης πάχους 0,017 για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμότητας 550C 17oz σιλικόνη
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Ίνας υάλου πυρκαγιάς απόδειξης πυρκαγιάς ασφαλές ύφασμα φίμπεργκλας συγκόλλησης γενικό ντυμένο σιλικόνη
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το γενικό σακάκι στρωμάτων κάλυψης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Καλό μηχανικό ύφασμα επιστρώματος σιλικόνης ιδιοτήτων για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
37 Oz. Αλεξίπυρο γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 37 Oz. /Sq.Yd. +/-10% |
| Πάχος: | 0,036 ίντσες |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υπέροχο για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |

