Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 636 προϊόντα.
Πυροσβεστικό Silicone Coated Fiberglass Fabric με βελτιωμένη αντοχή Υψηλής θερμοκρασίας Silicone Fiberglass Fabric
| Επιχρισμός: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Γκρι θερμικά ανθεκτικό σε φωτιά από καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με υαλοπίνακα ύφασμα μονωτικό θερμότητας ανθεκτικό σε σιλικόνη υαλοπίνακα ύφασμα
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Δάχος: | 0,032 ίντσες |
Αλεξίπυρο ανθεκτικό στη θερμότητα κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης ίνας υάλου ασφάλειας της Κίνας για την πυρκαγιά
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Ύφανση: | που υφαίνεται |
Ύφασμα σιλικόνης, αλεξίπυρο υλικό που ντύνεται με ένα στρώμα της σιλικόνης για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενες σακάκια και τις καλύψεις
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης, κουρτίνα πυρκαγιάς, κουρτίνα καπνού, που ενώνει στενά το κάλυμμα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμοκρασίας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
560g ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος αντίστασης πυρκαγιάς υφασμάτων σιλικόνης για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας αντίστασης πετρελαίων αντίστασης λιπών Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Αδιάβροχες πυρκαγιά/φλόγα - το ανθεκτικό στη θερμότητα PTFE ύφασμα ανθεκτικό στη θερμότητα PTFE ίνας υάλου καθυστερούντω έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος ακρυλικό σιλικόνης ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας PU ντυμένο PVC
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Μια πλευρά |
| Βάρος: | 620gsm |

