Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 636 προϊόντα.
Grey Alkali Free Silicone Coated Fiberglass Fabric with 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness for Thermal Insulation
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Αλεξίπυρο λάστιχο σιλικόνης φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα για το κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
| βάρος: | 580 g/sqm (17 Oz. /Sq. YD.) |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
32oz κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τα γενικά καθιστώντας αλεξίπυρα κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα συγκόλλησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
Θαλάσσιο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Βάρος: | 32 oz |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Πλάτος: | 1.5 μ |
ανθεκτικός υψηλής θερμοκρασίας μέχρι 800 Γ θερμικής μόνωσης 850 γ βαθμός υφάσματος
| Βάρος: | 850 G/M2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,8 χιλ. |
| πλάτος: | 0,96 μέτρα |
1 ντυμένος cOem υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων ενώσεων επέκτασης χιλ. πάχους σιλικόνη
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 1080 g/sqm |
| Πάχος: | 0,9 χιλ. |
Η αδιάβροχη πυρκαγιά αντιστέκεται στη σιλικόνη γονιμοποίησε τον ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Μαύρη ντυμένη νεοπρένιο χημική ανθεκτική ύφασμα ή ταινία φίμπεργκλας σε μέσο - ανατολή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 540 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 500 g/sqm |
| Πάχος: | 0,35 χιλ. |

