Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 636 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό θερμομονωτικό ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης για συγκόλληση, πυρίμαχο κάλυμμα
| Επίστρωση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο στην ενιαία πλευρά για την κουρτίνα καπνού και πυρκαγιάς
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ηλεκτρονικό γυαλί Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη υαλοπλαστική θερμική μόνωση Υαλοπλαστική ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από σιλικόνη
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
EN-13501 αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για 18 oz. υποβαλλόμενες σε θερμοθεραπεία κουρτίνες φίμπεργκλας
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
Αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Fireproof High Temperature Retardant Plain Woven Chemical Resistance Waterproof Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Fireproof High Temperature Retardant Plain Woven Chemical Resistance Waterproof Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ηλεκτρονικό γυαλί Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη υαλοπλαστική θερμική μόνωση Υαλοπλαστική ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από σιλικόνη
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με καουτσούκ σιλικόνης ηλεκτρονικού γυαλιού με αντοχή σε θερμοκρασία -50 °C έως 500 °C, βάρος 400 g/m2 και πάχος 0,3 mm για θερμική μόνωση
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

