Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 620 προϊόντα.
Υφασμάτινη θερμομόνωση ύφασμα 200-2000g/m2, -70C έως 1000C
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Επαναχρησιμοποιήσιμο Θερμομονωτικό Ύφασμα 200-2000g/m² -70°C έως 1000°C
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Προσαρμοσμένο Θερμικό Μονωτικό Ύφασμα 200-2000g/m² για Μπουφάν & Καλύμματα
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο το PU ύφασμα 13.5OZ ενώσεων επέκτασης υφάσματος συγκόλλησης για τον αγωγό συνδέει
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
1200 Γ ντυμένου Vermiculite βαθμοί υφάσματος φίμπεργκλας με την άριστη αντίσταση στις υψηλές θερμοκρασίες και το γδάρσιμο
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Δύο - πλαισιωμένο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Υφάσματα από γυαλί με επίστρωση πυριτίου από βερμικουλίτη 1200°C ανθεκτικά στη θερμότητα
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Πυροσβεστική θερμική μόνωση 1200°C
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη 1200°C Ανθεκτικό στη φωτιά 620g/τ.μ.
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculite Coated Fiberglass Fabric Fireproof Thermal Insulation
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χιλιοστά |

