Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 636 προϊόντα.
Η αδιάβροχη πυρκαγιά αντιστέκεται στη σιλικόνη γονιμοποίησε τον ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Θερμομονωτικό ύφασμα με επίστρωση σιλικονούχου καουτσούκ για προσαρμόσιμα αφαιρούμενα μονωτικά καλύμματα με αντοχή σε θερμοκρασία 1000°C και αντοχή σε νερό και λάδι
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφάσματος μόνωσης για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Η διάβρωση και το μαύρο νεοπρένιο αντίστασης πετρελαίου έντυσαν το χημική την ανθεκτική ύφασμα ή ταινία φίμπεργκλας σε μέσο - ανατολή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 540 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 500 g/sqm |
| Πάχος: | 0,35 χιλ. |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τον ανιχνευτή καπνού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Υφάσματα από γυαλί με επίστρωση πυριτίου από βερμικουλίτη 1200°C ανθεκτικά στη θερμότητα
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη πυριτίου 1200°C Κουβέρτα συγκόλλησης
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Πυροσβεστική θερμική μόνωση από ύφασμα υαλοειδούς επικαλυμμένο με βερμικουλίτη
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χιλιοστά |
Ντυμένες PU ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος υφάσματος συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |

