Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 657 προϊόντα.
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ντυμένο σιλικόνη μαξιλάρι χοβόλεων καπνιστών εξαρτημάτων σχαρών φίμπεργκλας γύρω από το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς για τις σχάρες
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Πυροσβεστικό νήμα από γυαλί ίνες που καλύπτεται με σιλικόνη για κουρτίνα καπνού και κουβέρτα πυρκαγιάς αυτοκινήτου
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Ενιαία δευτερεύουσα φλόγα υφασμάτων φίμπεργκλας 1070gsm ντυμένη PU που καθυστερείται
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση με την αντίσταση θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
17 Oz κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα προστασίας και πυρκαγιάς συγκόλλησης
| Βάρος: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Πάχος: | 0.45mm |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής χωρητικότητας υφάσματα πυριτίου συγκόλληση κουβέρτα με 1000 ° C αντοχή σε θερμοκρασία 18 ουγγιές / τετραγωνική μονάδα βάρος και Crowfoot μοτίβο
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |

