Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 657 προϊόντα.
1000°C Ανθεκτική στη θερμότητα πυρκαγιά κουβέρτα Βερμικουλίτη επικαλυμμένη για προστασία από την συγκόλληση βαρέων βαρών
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας δύο πλευρών που ενώνει στενά το γενικό εργοστάσιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Κόκκινο 32 Oz ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις αντιθερμικές ασπίδες
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Πυρίμαχο αλεξίπυρο ακρυλικό ντυμένο φίμπεργκλας 100% για την οθόνη καπνού πυρίμαχων θυρών
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Ακρυλικό επικαλυμμένο με 100% υαλοπλαστική για πυρκαγιά
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |

