Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 600 προϊόντα.
ντυμένο σιλικόνη κάλυμμα συγκόλλησης φίμπεργκλας και ντυμένες σιλικόνη κουρτίνες συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Πλαισιωμένο διπλάσιο ντυμένο σιλικόνη γδάρσιμο απόδειξης φλογών υφασμάτων φίμπεργκλας ανθεκτικό
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη έντυσε το υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Βαρέων καθηκόντων ντυμένος Vermiculite γενικός ρόλος 800 πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας βιομηχανικός αντίσταση Γ
| Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm |
| Διάμετρος: | 1.4mm |
3732 μέσων ντυμένο δασμός ύφασμα συγκόλλησης φίμπεργκλας πυρκαγιάς γενικό αδιάβροχο
| Βάρος: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Vermiculite ρόλων πυρκαγιάς 1.3mm βιομηχανικό γενικό ύφασμα 800 Glassfiber ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας Γ που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
SUNTEX Βιομηχανική επένδυση πυρκαγιάς
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 10,4 mm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας δύο πλευρών που ενώνει στενά το γενικό εργοστάσιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

