Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
Υψηλός - ποιοτικής ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο συγκόλλησης ύφασμα φίμπεργκλας καλυμμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Υψηλής αντοχής ύφασμα αδιάβροχο Oilproof φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Καλύτερη ξηρά σκόνη Abc μπαλονιών πυροσβεστήρων ποιοτικών φιλική προς το περιβάλλον σφαιρών γύρω από το BA πυροσβεστήρων τύπων σφαιρών
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
ντυμένη λάστιχο ενώνοντας στενά προστατευτική ενδυμασία σιλικόνης 0.4mm υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ακρυλικά ντυμένα γενικά καλύμματα πυρκαγιάς φίμπεργκλας 100%
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος ή cOem |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
800C Vermiculite έντυσε την υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας προστασία συγκόλλησης υφασμάτων βαρέων καθηκόντων
| Ονομαστικό βάρος: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,3 χιλ. |
Πυρίμαχο αλεξίπυρο ακρυλικό ντυμένο φίμπεργκλας 100% για την οθόνη καπνού πυρίμαχων θυρών
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Ακρυλικό επικαλυμμένο με 100% υαλοπλαστική για πυρκαγιά
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Κόκκινο 32 Oz ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις αντιθερμικές ασπίδες
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Εργοστασίων άμεση εξασφάλιση ποιότητας προηγμένης τεχνολογίας υφασμάτων φίμπεργκλας χονδρικής τιμής ντυμένη σιλικόνη
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

