Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
Suntex δύο spatter συγκόλλησης θερμότητας πλευρών υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ελαφρύ φίμπεργκλας σπινθήρων με το λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
η ενιαία δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας και και ο δύο η δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού ινών το σιλικόνη
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Πυρίμαχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για πυροπροστασία Ποδιά Ανθεκτικό στη φωτιά Ανθεκτικό στη φωτιά
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Το επίστρωμα σιλικόνης καθιστά το ύφασμα αδιάβροχη, απόδειξη πετρελαίου, αντίσταση διάβρωσης και γδαρσίματος, καπνός και σφράγιση αερίου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Υψηλής αντοχής ύφασμα φίμπεργκλας ίνας υάλου υφαντικό ντυμένο σιλικόνη
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Αδιάβροχα πολυουρεθάνιο αντίστασης πυρκαγιάς/PU ύφασμα γυαλιού ινών για το κάλυμμα συγκόλλησης & περισσότερους
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
Γκρίζο ντυμένο σιλικόνη κάλυμμα ύφασμα-πυρκαγιάς φίμπεργκλας και κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Της Κίνας χονδρικά προσαρμοσμένα ντυμένα σιλικόνη χαλιά σχαρών φίμπεργκλας αλεξίπυρα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Πυρκαγιά - καθυστερούντω υφαμένο Twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

