Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Στροβίλων γενικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας υφάσματος ασφάλειας ύφασμα φίμπεργκλας ποδιών ντυμένο 580g επαναχρησιμοποιήσιμο
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Συνολικό πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης 550 βαθμού
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |
1.25mm πυροπροστασίας σιλικόνη υφασμάτων φίμπεργκλας που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
SUNTEX 36 OZ υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ύφασμα πυριτίου εμποδίων υφασμάτων πυρίμαχο
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 1.25mm για τις κουρτίνες & τις πυρίμαχες πόρτες
| Ονομαστικό Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.45mm φίμπεργκλας επιτροπής ντυμένο Ptfe συναρμολογήσεις οθόνης πυρκαγιάς και καλύψεις φλαντζών
| Βάρος: | 610g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.45mm |
Ντυμένο εμπόδιο M0 πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας συγκόλλησης PU που απομονώνει τον καμβά 0.4mm υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
18oz 0.6mm ενώνοντας στενά Spatter υφαμένο προστασία γενικό υλικό πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας
| Εφαρμογή: | Spatter συγκόλλησης προστατευτικό κάλυμμα |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |

