Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη μαξιλάρι χοβόλεων καπνιστών εξαρτημάτων σχαρών φίμπεργκλας γύρω από το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς για τις σχάρες
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες Σύλυμα από γυάλινες ίνες που έχει υποστεί επεξεργασία με σιλικόνη με βελτιωμένη αντοχή
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Πυροσβεστικό νήμα από γυαλί ίνες που καλύπτεται με σιλικόνη για κουρτίνα καπνού και κουβέρτα πυρκαγιάς αυτοκινήτου
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Το ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο προστατεύει τον οξυγονοκολλητή από τους σπινθήρες, Spatter και τη σκουριά
| Πάχος: | 0.2mm~3mm |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, κίτρινος, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένη Vermiculite θερμοκρασία 1100C εργασίας υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Άκαπνο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας καλύψεων 800C σωλήνων εξάτμισης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 800 Γ |
| Βάρος: | 1220 g/sqm |
17 Oz κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα προστασίας και πυρκαγιάς συγκόλλησης
| Βάρος: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Πάχος: | 0.45mm |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Υψηλής θερμοκρασίας θερμομόνωση πυρόσβεση υφάσματα από γυάλινες ίνες πυρίτιδας
| Μονάδα βάρους: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |

