Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 582 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής φλόγα - καθυστερών 0.2mm ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας πάχους
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 140gsm φίμπεργκλας σε 3000gsm
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Μαύρο κόκκινο γκρίζο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα τσαντών εγγράφων υφασμάτων αλεξίπυρο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης που ντύνεται με
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Άριστο κλωστοϋφαντουργικό προϊόν σιλικόνης επιστρώματος αντίστασης θερμότητας για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
Διαφορετικό πιθανό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας τοποθετήσεων χρώματος για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Θερμότητας προστασίας κάλυψης υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος ύφασμα ασφάλειας υφασμάτων 32.4OZ ντυμένο γραφίτης
| Η μονάδα ζυγίζει: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,055 ίντσα |
Υλικό θερμικής μόνωσης από υαλοπίνακα επιχρισμένο με σιλικόνη ηλεκτρονικού γυαλιού
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Διπλό πλευρικό νήμα από γυαλωσίνες επικαλυμμένο με σιλικόνη με εξαιρετικές μονωτικές και θερμοοδηγικές ιδιότητες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

