Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 582 προϊόντα.
30oz ύφανση - πυρίμαχο ύφασμα 550C υφάσματος φίμπεργκλας κλειδαριών πυρίμαχο
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εμπόδια συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0,043» |
Υφασμα ανθεκτικό στην τριβή με επίστρωση PTFE, ανθεκτικό σε χημικά, αδιάβροχο
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.42 mm |
| Χρώμα: | Γκρι |
Μαύρη πυρκαγιά καθυστερούντω θερμότητας - ύφασμα Glassfiber καθυστερούντω που ντύνεται/ύφασμα φίμπεργκλας Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
13.5OZ 0.017Inch καθιστούν αλεξίπυρα το ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης, υφαμένο ύφασμα γυαλιού
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1300mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
PU έντυσε τη φλόγα προστασίας συγκόλλησης μόνωσης θερμότητας αγωγών εξαερισμού υφάσματος φίμπεργκλας - καθυστερών
| Βάρος μονάδων: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Πάχος: | 0,0248 ίντσες |
Γενική βαρέων καθηκόντων πυρκαγιά φίμπεργκλας συγκόλλησης - ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω κάλυμμα
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Καλή ανθεκτικότητα Πυρίσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με βερμικουλίτη
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 10,4 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα επικαλυμμένα με βερμικουλίτη ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 10,4 mm |
Η υψηλή - ποιοτική φλόγα - σιλικόνη καθυστερούντω γονιμοποίησε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας το ύφασμα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Της Κίνας εργοστασίων άμεσο ύφασμα φίμπεργκλας μόνωσης ανεφοδιασμού υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |

