Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 601 προϊόντα.
Ντυμένο ύφασμα 20OZ φίμπεργκλας καλύψεων σωλήνων εξάτμισης μηχανών το PTFE καθιστά αλεξίπυρο το ύφασμα γυαλιού κουρτινών Ε
| Τυποποιημένο βάρος: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Καλός αντιδιαβρωτικός, ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φύλλο υφάσματος υφάσματος PTFE τεφλόν για τη μεταφορά Τύπου θερμότητας
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Συνολικό πάχος: | 0.43mm |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας με την άριστη εκτατή δύναμη αντίστασης γδαρσίματος
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Υφάσματα από υαλοειδή επικαλυμμένα με PTFE SUNTEX
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Μαύρη πυρκαγιά - γενικό ύφασμα 1.2mm Compenstor ρόλων ίνας υάλου καθυστερούντω ρόλος θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πορτών καθυστερούντω θερμότητας PTFE για την κουρτίνα και την πυρκαγιά καπνού cutain
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Καλή ποιότητα 0.7mm κατασκευαστών της Κίνας αλεξίπυρο υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης και υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |

