Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 605 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το υψηλής θερμοκρασίας εμπόδιο μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ντυμένη ύφασμα σιλικόνη φίμπεργκλας/PU υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας Resiatant θερμότητας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Κόκκινη σιλικόνη επικαλυμμένη υφάσματα από γυαλί ίνες
| Βασικό υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
Υαλοπίνακες επικαλυμμένα με σιλικόνη για αρθρώσεις επέκτασης
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.14mm PTFE
| Τύπος: | υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικά υφάσματα ptfe |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Βιομηχανικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενισχύεται για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υφάσματα από υαλοπλαστική που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή βαρέων υλών
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | μέσο |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Λευκό Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα Επικαλυμμένο με Σιλικονούχο Ελαστικό, Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες, Αδιάβροχο Υλικό, Ύφασμα από Υαλοβάμβακα
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Twill ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης PTFE για το κάλυμμα πυροπροστασίας ΣΧΑΡΏΝ
| όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |

