Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 605 προϊόντα.
Ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας που ντύνεται με PU το υλικό για τη μαλακή σύνδεση υφάσματος σωλήνων
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Αλεξίπυρο ύφασμα 400-1200kg/M3 πυριτίου μόνωσης ντυμένο Vermiculite
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Το πυρίτιο έντυσε την επεξεργασία επιφάνειας και υφαμένος ο Twill τύπος ύφανσης μόνωσε το ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης
| Βάρος: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Πάχος: | 0.45mm |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
18oz πυρίτιο 0.6mm βιομηχανικό ύφασμα ασφάλειας ρόλων πυρκαγιάς γενικό για το σακάκι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο PTFE ύφασμα 0.43mm φίμπεργκλας πυρίμαχο εμπόδιο
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Τρομερό γδαρσίματος αντι γδάρσιμο υφάσματος φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PTFE
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |

