Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 601 προϊόντα.
1000c υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα υφασμάτων ίνας υάλου πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας 550C πυρίμαχο, ύφασμα γυαλιού Ε
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,75 χιλ. |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Καφετί υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 0.65mm φίμπεργκλας άκρο για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
όγκος 1.3mm που υφαίνεται 7628 εύκαμπτες καλύψεις σωλήνων εξάτμισης μηχανών ρόλων μόνωσης θερμότητας υφασμάτων φίμπεργκλας
| Εφαρμογή: | Καλύψεις σωλήνων εξάτμισης μηχανών |
|---|---|
| Βάρος: | 1000g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
1.3mm χύδην υφασμένα υφάσματα θερμομόνωση κυλίνδρων καλύπτουν σωλήνες εξάτμισης κινητήρα
| Εφαρμογή: | Κάλυψη σωλήνων εξάτμισης κινητήρα |
|---|---|
| Βάρος: | 1000g/τ.μ. |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φύλλο υφάσματος υφάσματος PTFE τεφλόν για τη μεταφορά Τύπου θερμότητας
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Άμεση φλόγα πωλήσεων εργοστασίων - αδιάβροχο ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου καθυστερούντω
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
12H σατέν υψηλό πυριτίου υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 1200g συγκόλλησης εμπόδιο πυρκαγιάς προστασίας γενικό
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Ντυμένες PU ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος υφάσματος συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Η αδιάβροχη πυρκαγιά αντιστέκεται στη σιλικόνη γονιμοποίησε τον ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |

