Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 582 προϊόντα.
Γκρι θερμικά ανθεκτικό σε φωτιά από καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με υαλοπίνακα ύφασμα μονωτικό θερμότητας ανθεκτικό σε σιλικόνη υαλοπίνακα ύφασμα
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Δάχος: | 0,032 ίντσες |
1 δευτερεύον ασημένιο γκρι υφάσματος φίμπεργκλας 0.65mm ντυμένο PU για την ένωση των γενικών αλεξίπυρων κουρτινών
| Βάρος μονάδων: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Πάχος: | 0,0248 ίντσες |
Θερμότητας αντίστασης άριστο γυαλί ινών επιστρώματος ντυμένο πυρίτιο για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
19oz ύφανση πινάκων ελέγχου ρόλων υφασμάτων φίμπεργκλας για τη γενική κουρτίνα αντι πυρκαγιάς
| πλάτος: | 152CM |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό ή cOem |
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για την ανθεκτική στη θερμότητα μόνωση
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
32 Oz Υψηλής θερμοκρασίας Ύφασμα Πρόληψης Πυρκαγιάς Ύφασμα Fiberglass με επίστρωση σιλικόνης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ίνας υάλου πυρκαγιάς απόδειξης πυρκαγιάς ασφαλές ύφασμα φίμπεργκλας συγκόλλησης γενικό ντυμένο σιλικόνη
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |

