Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 582 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
550 βαθμού ντυμένος σιλικόνη φίμπεργκλας γενικός ρόλος πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υφάσματος Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated πυριτίου υψηλό - προϊόντα ποιοτικού πυριτίου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
και η δύο η δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε το αλκάλιο απόδειξης πυρκαγιάς υφάσματος φίμπεργκλας ελεύθερο
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Πυρίμαχο ύφασμα 0.8mm φίμπεργκλας κουρτινών καπνού ακρυλικό ντυμένο αλεξίπυρο υλικό
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός |
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
24oz Twill πυρίμαχη ακρυλική ντυμένη προστασία συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας ύφανσης
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται μαύρος |
| Εφαρμογή: | Προστασία συγκόλλησης |
Ύφασμα ίνας υάλου με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης που ντύνεται και στην δύο πλευρά
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Πυρκαγιά - δίπλευρο ντυμένο πυρίτιο ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Λαστιχένιο ντυμένο σιλικόνη χρωματισμένο ύφασμα αλκάλιο φίμπεργκλας ελεύθερο
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |

