Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
High Temperature Resistant Thermal Insulation Fiberglass Fabric Silicone Fabric Cloth for Welding Fire Blanket
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Εύκαμπτος θερμικός αλεξίπυρος υλικός ντυμένος PU φίμπεργκλας συνδετήρας αγωγών υφάσματος εύκαμπτος
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ντυμένο θερμικό κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς αδιάβροχο για την πώληση
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού ινών για το κάλυμμα συγκόλλησης συγκόλλησης drapes
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Το νερό αποκρούει ντυμένο ύφασμα γυαλιού ινών ιδιοτήτων το PU για τα καλύμματα συγκόλλησης, καλύμματα πυρκαγιάς
| Όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση με την αντίσταση θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας υφασμάτων ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας σχέδιο πελατών τιμών υφασμάτων φτηνό
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | που υφαίνεται |
Υψηλής Θερμοκρασίας Μόνωση Υφάσματος από Επικαλυμμένο Υαλοβάμβακα με Πυριτικό Ασβέστιο
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
Υψηλό - ποιοτική πυρκαγιά - καθυστερούντω υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου λαστιχένιο
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ο κύριος κατασκευαστής της Κίνας ντυμένου του σιλικόνη επιστρώματος σιλικόνης προστατεύει τους σπινθήρες και τους παφλασμούς μετάλλων που παράγονται από τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

