Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 601 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα ίνας υάλου πυριτίου απόδειξης πυρκαγιάς μόνωσης θερμότητας
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Υφάσματα Υψηλής Θερμοκρασίας, Ανθεκτικά στη Θερμότητα Υφάσματα, Σχοινιά, Ταινίες και Μανίκια
| Μονάδα βάρους: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Υψηλό θερμικό στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας υφάσματος μαύρο αντιστατικό σκόνης ύφασμα φίμπεργκλας μονωτικών περιβλημάτων ντυμένο PTFE
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Συνολικό πάχος: | 0.45mm |
Καλώδιο τηλεπικοινωνιών που συνδέει τα ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα 600C
| Όνομα προϊόντων: | 600C η σύνδεση καλωδίων τηλεπικοινωνιών θερμότητα-συρρικνώνεται το ύφασμα αντιθερμικών ασπίδων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένη PTFE φίμπεργκλας υφάσματος σκόνης μονωτικών περιβλημάτων καπνού κάλυψη Therma θερμικής μόνωσης κουρτινών επαναχρησιμοποιήσιμη
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας/ανθεκτικής στη θερμότητα, αλεξίπυρης, θερμικής μόνωσης PTFE
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ε-γυαλί ένας δευτερεύων ντυμένος Ptfe χημικός ανθεκτικός υφάσματος
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Ύφασμα φίμπεργκλας υάρδας 18oz SUNTEX 1 ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γενική πυρίμαχη πυρίμαχη πόρτα
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 υάρδα |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
υψηλής θερμοκρασίας σατέν υφασμάτων 12H φίμπεργκλας 1200g Silca για το κάλυμμα προστασίας συγκόλλησης
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 920mm |
| Πάχος: | 1.3mm |

