Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 582 προϊόντα.
Ντυμένο εμπόδιο M0 πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας συγκόλλησης PU που απομονώνει τον καμβά 0.4mm υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
18oz 0.6mm ενώνοντας στενά Spatter υφαμένο προστασία γενικό υλικό πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας
| Εφαρμογή: | Spatter συγκόλλησης προστατευτικό κάλυμμα |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Ντυμένο το PU ύφασμα 13.5OZ ενώσεων επέκτασης υφάσματος συγκόλλησης για τον αγωγό συνδέει
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
35 γκρίζου υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας υφασμάτων ασβεστίου OZ επιστρώματος πυριτικών αλάτων
| πλάτος: | 1,5 μέτρο/1,52 μέτρο |
|---|---|
| Πάχος: | 1.mm |
| Βάρος: | 35 OZ |
Υψηλό φίμπεργκλας πυριτίου για τη συγκόλληση και την πυροπροστασία
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Κίτρινο φίμπεργκλας πυρκαγιάς φλογών/σπινθήρων ανθεκτικό γενικό Vermiculite υφάσματος ρόλων που ντύνεται που ενώνει στενά
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 Μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για τις καλύψεις στροβίλων καλύψεων εξοπλισμού
| Βάρος: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς γενικό για την εγχώρια ασφάλεια
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση με την αντίσταση 2000 Φ θερμοκρασίας
| Βάρος: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |

