Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 342 προϊόντα.
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Αντιπυρική Κουβέρτα από Υαλοΐνα (Προσαρμοσμένο Μέγεθος) – Ασπίδα για Σπίθες, Ποταμούς & Σκωρίες
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς συγκόλλησης μόνωσης φίμπεργκλας για τα καλύμματα πυρκαγιάς που ενώνουν στενά το κάλυμμα
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
100% Πυράντοχη Κουβέρτα Συγκόλλησης από Υαλοΐνα με Αντοχή στη Θερμότητα 550°C και Ακρυλική Επίστρωση
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
100% υαλοειδή συγκόλληση κουβέρτα υψηλής αντοχής στη θερμότητα πυρκαγιά κουβέρτα συγκόλληση Pads
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Χονδρικός θερμοανθεκτικός υφάσματος από σιλικόνιο θερμική μόνωση για κουβέρτα πυρός
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Πυρίμαχο Κάλυμμα Συγκόλλησης με Ακρυλική Επίστρωση για Πυροπροστασία
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Πυράντοχο Κάλυμμα Συγκόλλησης με Ακρυλική Επίστρωση για Πυροπροστασία
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Φίμπεργκλας αλεξίπυρη γενική ίνα πυρκαγιάς στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |

