Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 283 προϊόντα.
Custom Thermal Insulation Jacket Heat-insulating Jackets & Removable Cover Systems
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
1000°C ανθεκτικό σε θερμοκρασία προσαρμόσιμο ανθεκτικό σε νερό και λάδι υλικό θερμικής μόνωσης για αποσυναρμόσιμα μανδύα μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς γενικό για την εγχώρια ασφάλεια
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης φίμπεργκλας για την προστασία ασφάλειας εργαστηρίων με παχιά 0.8mm 1.0mm 1.5mm
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Πάχος: | 0.2mm~3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από γυάλινη ίνα με κατασκευή 8H από σατέν που παρέχει ανώτερη αντοχή στη θερμότητα έως 1000 βαθμούς Κελσίου
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα ίνας υάλου πυριτίου απόδειξης πυρκαγιάς μόνωσης θερμότητας
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Επί παραγγελία PU κουρτίνες συγκόλλησης και καλύμματα συγκόλλησης για τη ναυπηγική, κατασκευή, αυτοκίνητα μέρη, εγκαταστάσεις πετρελαίου
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
Επί παραγγελία PU συγκόλληση & αλεξίπυρα καλύμματα για τη ναυπηγική, κατασκευή, αυτοκίνητα μέρη, εγκαταστάσεις πετρελαίου
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
18oz πυρίτιο 0.6mm βιομηχανικό ύφασμα ασφάλειας ρόλων πυρκαγιάς γενικό για το σακάκι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Υψηλό ύφασμα 18oz πυριτίου που ενώνει στενά το γενικό ρόλο υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό 1000C βαρέων καθηκόντων
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| πλάτος ρόλων υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 0.65mm 0.025inch |

