Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα 18OZ φίμπεργκλας πυριτίου μαξιλάρι μόνωσης θερμότητας πορτών καπνού υφασμάτων πυριτίου υφασμάτων
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Προσαρμόστε το μέγεθος που το αντι κάλυμμα πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυρκαγιάς παρέχει την προστασία από τους σπινθήρες, Spatter, σκουριά
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς συγκόλλησης μόνωσης φίμπεργκλας για τα καλύμματα πυρκαγιάς που ενώνουν στενά το κάλυμμα
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
Φίμπεργκλας αλεξίπυρη γενική ίνα πυρκαγιάς στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης 1.2x1.2m τυποποιημένη - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Το μεσαίας ισχύος κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης κυλά τη βιομηχανία με το στρόφιο για την προστασία εξοπλισμού και προσώπων
| Εφαρμογή: | κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Πυρίμαχος: | Μεσαίας ισχύος |
Προσαρμόσιμα υφάσματα θερμικής μόνωσης από γυάλινη ίνα και καουτσούκ σιλικόνης κατάλληλα για επαναχρησιμοποιήσιμες μόνες κουβέρτες και υφάσματα
| υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Προσαρμοσμένο θερμομονωτικό μπουφάν 1000°C Αντίσταση 25-100mm πάχος
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |

