Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Απομονωτικό υλικό από γυαλί Απομακρυσόμενο απομονωτικό μπουφάν και κάλυμμα
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Υφαμένο περιοδεύον ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.8mm φίμπεργκλας μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
1.25mm πυροπροστασίας σιλικόνη υφασμάτων φίμπεργκλας που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
12H σατέν υψηλό πυριτίου υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 1200g συγκόλλησης εμπόδιο πυρκαγιάς προστασίας γενικό
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Υψηλό φίμπεργκλας πυριτίου για τη συγκόλληση και την πυροπροστασία
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 1.25mm για τις κουρτίνες & τις πυρίμαχες πόρτες
| Ονομαστικό Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Το ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση πυριτίου καλυεται τις κουρτίνες συγκόλλησης πυριτίου
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |

