Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
1000°C ανθεκτικό στη θερμοκρασία, ανθεκτικό στο νερό και στο λάδι, προσαρμόσιμο θερμομόνωτο ύφασμα για αφαιρούμενα μανδύα μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
1000°C Ανθεκτικό στη Θερμοκρασία Ύφασμα από Υαλοΐνες για Θερμομόνωση με Αντοχή σε Νερό και Λάδι σε Προσαρμόσιμα Μεγέθη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
1000°C Ανθεκτικό στη θερμοκρασία, ανθεκτικό στο νερό και στο λάδι, προσαρμόσιμο υλικό θερμικής μόνωσης από γυάλινες ίνες για βιομηχανικές κουβέρτες
| υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Προσαρμοσμένο θερμομονωτικό κάλυμμα από fiberglass
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ύφασμα από υαλοΐνες ανθεκτικό σε θερμοκρασία 1000°C για προσαρμόσιμα αφαιρούμενα μονωτικά καλύμματα ανθεκτικά σε νερό και λάδι
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
Vermiculite ρόλων πυρκαγιάς 1.3mm βιομηχανικό γενικό ύφασμα 800 Glassfiber ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας Γ που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Υψηλής θερμοκρασίας γενικό υλικό πυρκαγιάς εμποδίων πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Ιδιαίτερα ανθεκτική στη θερμότητα ίνα υάλου πυριτίου υφασμάτων απίστευτα ανθεκτική 1700C φίμπεργκλας υψηλή
| Βάρος: | 1200g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 1,3 χιλ. |
| πλάτος: | από 100cm σε 200cm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη μαξιλαριών μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο θερμικό κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς αδιάβροχο για την πώληση
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |

