Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο επαναχρησιμοποιήσιμο φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης υφάσματος σακάκι μόνωσης κάλυψης μετακινούμενο
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλή ίνα πυριτίου ινών ε-γυαλιού - ύφασμα γυαλιού για την κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Texturized υψηλός υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφασμάτων 1000c πυριτίου
| βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Άμεση φλόγα πωλήσεων εργοστασίων - αδιάβροχο ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου καθυστερούντω
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικό σε υαλοποίηση, σπασμούς και σπασμούς μετάλλου για πυρκαγιά
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Θερμομονωτικό ύφασμα Fiberglass με Επικάλυψη Σιλικόνης για Καλύμματα & Στρώματα
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Υφάσματα θερμομόνωσης SUNTEX
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
100% Κουβέρτα Συγκόλλησης από Fiberglass με Αντοχή στη Θερμότητα 550°C και Ακρυλική Επίστρωση για Βιομηχανική Ασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
100% Υαλόνημα Συγκολλητικό Κάλυμμα με Αντοχή στη Θερμότητα 550°C και Ακρυλική Επίστρωση για Προστασία από Πυρκαγιά
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |

