Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 342 προϊόντα.
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
φλόγα 2.5mm - καθυστερούντω υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 66OZ από γραφίτη ντυμένος
| Βάρος μονάδων: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,098 ίντσα |
Πλαστικό από γκρίζα υφαντικές ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη ∆ιαμονωτικό μπουφάν Εξωτερικό υλικό
| πλάτος: | 1 m / 1,5 m / 1,55 m |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Μάρκα: | suntex |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης για τις καλύψεις πυρκαγιάς
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης για τις καλύψεις πυρκαγιάς
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Δάχος: | 1.25mm |
1000c υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα υφασμάτων ίνας υάλου πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Θερμομονωτικό ύφασμα Suntex για μόνωση φλαντζών και σωληνώσεων
| Material: | ceramic fiber insulation, fiberglass cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Καλή ποιότητα 0.7mm κατασκευαστών της Κίνας αλεξίπυρο υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Οι ανταγωνιστικές θερμικές καλύψεις σωλήνων βαλβίδων κάλυψης μόνωσης τιμών ανθεκτικές μετακινούμενες αδιάβροχες μόνωσαν τα σακάκια
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένη Vermiculite θερμοκρασία 1100C εργασίας υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

