Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 283 προϊόντα.
Το υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου έντυσε τη σιλικόνη/PU/την ακρυλική/Vermiculite θερμότητα Resiatant
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
1000°C Ανθεκτική στη θερμότητα πυρκαγιά κουβέρτα Βερμικουλίτη επικαλυμμένη για προστασία από την συγκόλληση βαρέων βαρών
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Καλός αντιδιαβρωτικός, ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης 550 βαθμού
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το κάλυμμα μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το μαξιλάρι μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφάσματα από γυάλινες ίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για κάλυψη μόνωσης
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |

