Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Ντυμένη ύφασμα σιλικόνη φίμπεργκλας/PU υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας Resiatant θερμότητας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας πυριτίου για τη διαφορετική επεξεργασία επιφάνειας
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υφάσματος Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated πυριτίου υψηλό - προϊόντα ποιοτικού πυριτίου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη πυριτίου 1200°C Κουβέρτα συγκόλλησης
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Μη ραβδί ηλεκτρική μόνωση υφασμάτων φίμπεργκλας 0,016 ίντσας ντυμένη PTFE
| Όνομα: | Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Ντυμένο κάλυμμα φίμπεργκλας πυρκαγιάς υφασμάτων γυαλιού σιλικόνης μόνωσης θερμότητας λάστιχο
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Φαρμακευτικό χρώμα για την αποθήκευση θερμότητας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας μόνωσης για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Δάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας μόνωσης για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
550°C Ανθεκτική στη θερμότητα ακρυλική επικαλυμμένη υαλοπλαστική συγκόλληση
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |

