Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
1200 Γ ντυμένου Vermiculite βαθμοί υφάσματος φίμπεργκλας με την άριστη αντίσταση στις υψηλές θερμοκρασίες και το γδάρσιμο
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Καταστήστε αλεξίπυρος τον ντυμένου γενικού ρόλο πυρκαγιάς συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Φίμπεργκλας κατασκευής ντυμένο πυρίτιο υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
2 πλαισιωμένο ντυμένο Ptfe ύφασμα φίμπεργκλας με Crowfoot το σχέδιο
| Τυποποιημένο βάρος: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πορτών καθυστερούντω θερμότητας PTFE για την κουρτίνα και την πυρκαγιά καπνού cutain
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένη PTFE φίμπεργκλας υφάσματος σκόνης μονωτικών περιβλημάτων καπνού κάλυψη Therma θερμικής μόνωσης κουρτινών επαναχρησιμοποιήσιμη
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας/ανθεκτικής στη θερμότητα, αλεξίπυρης, θερμικής μόνωσης PTFE
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Η θερμική μόνωση PTFE έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας εύκολο να καθαρίσει όλα τα είδη λίπους, λεκέδων ή άλλων συνδέσεων της
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |

