Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης για αφαιρούμενο μονωτικό κάλυμμα
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Αλεξίπυρο ύφασμα 400-1200kg/M3 πυριτίου μόνωσης ντυμένο Vermiculite
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Δάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Η Κίνα έκανε τη συγκόλληση φίμπεργκλας 100% να βάλει φωτιά στο γενικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Καταστήστε αλεξίπυρες την ντυμένης φίμπεργκλας υφάσματος συγκόλλησης πυρκαγιά ρόλων πυρκαγιάς γενικής - καλύμματα συγκόλλησης καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Ντυμένο πυρίτιο φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα υφάσματος υφάσματος αλεξίπυρο λαστιχένιο υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | μέση |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
3784 κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας στην ενιαία πλευρά για τη γενική επεξεργασία ένωσης και το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσης |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό πυρίμαχο κάλυμμα ρόλων για τη συγκόλληση
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσης |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |

