Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Καλή ανθεκτικότητα Πυρίσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με βερμικουλίτη
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 10,4 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα επικαλυμμένα με βερμικουλίτη ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 10,4 mm |
Άριστο ύφασμα φίμπεργκλας εκτατής δύναμης ντυμένο Vermiculite για τον ιματισμό ασφάλειας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς και συγκόλλησης
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Ανθεκτικό ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας γδαρσίματος για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για εύκαμπτο Compansator
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Υφάσματα από γυαλί με επίστρωση πυριτίου από βερμικουλίτη 1200°C ανθεκτικά στη θερμότητα
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Υφασμάτινα υφάσματα επικαλυμμένα με βερμικουλίτη, ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες, υφάσματα θερμικής μόνωσης
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Ντυμένο Vermiculite φίμπεργκλας ύφασμα θερμικής μόνωσης αντίστασης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |

