Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
SUNTEX Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με βερμικουλίτη
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη Υψηλή αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες Αντίσταση στη διάβρωση Αντίσταση στη διάβρωση Αντιφλεγόμενο
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Ανθεκτικό ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας γδαρσίματος για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τη συγκράτηση αντιθερμικών ασπίδων
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1.5 μ |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Εύκολος να είναι ραμμένο κατασκευασμένο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις σφραγίδες πορτών φούρνων στολισμάτων
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Δύο - πλαισιωμένο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης
| Επεξεργασία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0.65mm |
Υφάσματα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες Υφάσματα επικαλυμμένα με βερμικουλίτη Υφάσματα από γυαλί ινών για αρθρώσεις επέκτασης
| Θεραπεία: | δύο - πλαισιωμένα vermiculite και πυρίτιο που ντύνονται |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Δάχος: | 0.65mm |
Πυρίμαχο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για την υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

