Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 283 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το γενικό σακάκι στρωμάτων κάλυψης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικός στη θερμότητα ντυμένος σιλικόνη ρόλος υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Γενική βαρέων καθηκόντων πυρκαγιά φίμπεργκλας συγκόλλησης - ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω κάλυμμα
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Ντυμένο Ptfe φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φύλλο υφάσματος υφάσματος PTFE τεφλόν για τη μεταφορά Τύπου θερμότητας
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Συνολικό πάχος: | 0.43mm |
Αντιστατικός υψηλός - ποιοτικού ντυμένο PTFE φίμπεργκλας ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Μοτίβο Crowfoot Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για προστατευτικό ματ γρασίδι για πυρκαγιά
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Τρομερό γδαρσίματος αντι γδάρσιμο υφάσματος φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PTFE
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας μη ραβδιών συγκολλητικό ντυμένο PTFE για το ψήσιμο βιομηχανίας συσκευασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |

