Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
550°C ανθεκτικός στη θερμότητα, με ακρυλικό επίστρωμα από ίνες γυαλιού, με προσαρμόσιμα μεγέθη
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
1200C υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις μόνωσης, να γεμίσει, καθυστέρηση, ενώνοντας στενά κάλυμμα, κουρτίνα πυρκαγιάς
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
0.65mm επαργυλωμένη φύλλο αλουμινίου φίμπεργκλας ποδιά ασφάλειας γυαλιού ινών υφάσματος υφάσματος πυρίμαχη
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ποδιά ασφάλειας συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0.65mm |
Υφασμάτινο γυαλί επικαλυμμένο με σιλικονούχο καουτσούκ 200-2000g/m² για θερμομόνωση
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Silicone Rubber Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Το καλώδιο ανοξείδωτου ενίσχυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλωσίνες υψηλής θερμοκρασίας με αντοχή στη θερμότητα 1000 °C και επικάλυψη από βερμικουλίτη για εφαρμογές πυρκαγιάς με ανθεκτικότητα σε χημικά
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Βαρέων καθηκόντων ντυμένος Vermiculite γενικός ρόλος 800 πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας βιομηχανικός αντίσταση Γ
| Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm |
| Διάμετρος: | 1.4mm |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Δάχος: | 0.65mm |

