Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφάσματος γδαρσίματος ανθεκτικός ντυμένος PTFE
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα υφασμάτων φίμπεργκλας και υφάσματα για τις υψηλές εφαρμογές θερμότητας
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για την επαναχρησιμοποιήσιμη μόνωσης θερμική μόνωση μαξιλαριών μόνωσης καλυμμάτων επαναχρησιμοποιήσιμη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για την επαναχρησιμοποιήσιμη μόνωσης θερμική μόνωση μαξιλαριών μόνωσης καλυμμάτων επαναχρησιμοποιήσιμη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Η κάλυψη θερμικής μόνωσης καλυεται τη αντιθερμική ασπίδα φίμπεργκλας μαξιλαριών στρωμάτων
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μετακινούμενες καλύψεις θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας για τις βαλβίδες κάλυψης, τις επιτροπές ενοργάνωσης, τις φλάντζες & τη σωλήνωση
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης σακακιών μόνωσης με το υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμοκρασίας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 1 γυαλιού Thermocovers ντυμένο Ptfe δευτερεύον εμπόδιο πυρκαγιάς 17OZ
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.45mm φίμπεργκλας επιτροπής ντυμένο Ptfe συναρμολογήσεις οθόνης πυρκαγιάς και καλύψεις φλαντζών
| Βάρος: | 610g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.45mm |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |

