Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
100% Υαλόνημα Συγκολλητικό Κάλυμμα - Ανθεκτικό σε Θερμότητα 550°C Πυρίμαχο Κάλυμμα με Προσαρμόσιμα Μεγέθη
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες βαρύ φορτίο υαλοπλαστικής συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Μεγάλο μέγεθος 100% υαλοειδής συγκόλληση κουβέρτα πυρκαγιά κουβέρτα με αντοχή στη θερμότητα 550 °C για την βιομηχανική ασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Φίμπεργκλας αλεξίπυρα καλύμματα Cutains συγκόλλησης στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων και οθόνες
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Τυποποιημένη πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας Suntex για τα εργοστάσια χημικής βιομηχανίας βενζινάδικων συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Χημικό ανθεκτικό υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας/υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα γδάρσιμο υφασμάτων πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Χημικό ανθεκτικό Ptfe Hashima λιωσίματος λιώσιμο Ptfe μεγέθους μηχανών προσαρμοσμένο ζώνη
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

