Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ vermiculite coated fiberglass fabric ] αγώνας 275 προϊόντα.
Ε-γυαλί ένας δευτερεύων ντυμένος Ptfe χημικός ανθεκτικός υφάσματος
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας ίνας υάλου 200gsm πυριτίου για τη συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης συνδετήρων αγωγού
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Καφετί υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 0.65mm φίμπεργκλας άκρο για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
SUNTEX 36 OZ υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ύφασμα πυριτίου εμποδίων υφασμάτων πυρίμαχο
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
υψηλής θερμοκρασίας σατέν υφασμάτων 12H φίμπεργκλας 1200g Silca για το κάλυμμα προστασίας συγκόλλησης
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 920mm |
| Πάχος: | 1.3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης και υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Πυρίμαχα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ανθεκτικά στη θερμότητα
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Ανθεκτικό στη θερμότητα γενικό πυροσβυστικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου αργιλίου φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |

