Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 490 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Υψηλής αντοχής ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης γδαρσίματος PU για τις ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
PU ύφασμα γυαλιού που ντύνει δευτερεύον πλευρά ή και η δύο πλευρά για τις υψηλής θερμοκρασίας ενώσεις επέκτασης
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Ντυμένο PU αλεξίπυρο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας για τις σκηνές στρατοπέδευσης
| Βάρος: | 220g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.21mm |
SUNTEX ΠΟΥ επικαλυμμένο ύφασμα από γυαλί ίνες
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Δάχος: | 0.41mm |
Καλό γδαρσίματος γδαρσίματος ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Στεγανοποιήστε το εύκαμπτο καλό χημικό/ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο PU αλεξίπυρο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας για τις σκηνές στρατοπέδευσης
| Βάρος: | 220g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.21mm |
Το υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό πυρίτιο PU έντυσε τη φλόγα φίμπεργκλας - ύφασμα καθυστερούντω για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |

