Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 490 προϊόντα.
Υφάσματα από υαλοπίνακα επικαλυμμένα με πολυεστέρμα PU με βάρος 460 g/m2 για προσαρμοσμένες λύσεις θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
460 g/sqm 0,41 mm ΠΕ επικαλυμμένο υαλοπίνακα με πλάτος από 1m έως 1,55m για ευέλικτους συνδετήρες και αγωγούς
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Θερμομόνωση ΠΥ Επιστρωμένο ύφασμα από γυαλί ίνες 460 g/μ2 0,41 mm πάχος για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφασμάτινο Ύφασμα από Fiberglass με Επίστρωση PU Διπλής Όψης 460 g/m² 0.41 mm με Πλάτος 1m έως 1.55m για Αντοχή σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU | 460 gsm, πάχος 0,41 mmΠλάτος: 1m - 1.55m | Ανθεκτικό στη θερμότητα και την τριβή
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Διπλής επίστρωσης (Πυρίτιο + Ενισχυμένο PU) Ύφασμα από υαλοβάμβακα | 460 g/m², 0.41 mm | Για προστασία συγκόλλησης
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Ντυμένη PU θερμική κάλυψη θερμικό Mattres μόνωσης Remoavble υφάσματος φίμπεργκλας
| Βάρος μονάδων: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Επαγγελματικό εργοστάσιο που γίνεται ντυμένο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού ινών ίνας υάλου το ύφασμα
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Υφάσματα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU ανθεκτικά στη φωτιά για σύστημα διανομής αέρα 0,41 mm
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Δημοφιλέστερο υφάσματος φίμπεργκλας Ε γυαλιού ύφασμα γυαλιού ινών υφασμάτων ντυμένο PU
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |

