Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 509 προϊόντα.
Η καλή ύφανση που θέτει PU έντυσε το ύφασμα γυαλιού για τις υψηλής θερμοκρασίας κουρτίνες καπνού και πυρκαγιάς εφαρμογών
| Βάρος: | 470g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού για την ένωση του γενικού καλύμματος συγκόλλησης επεξεργασίας 32oz
| Ονομαστικό Βάρος: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Πυρκαγιά - ντυμένο στεγανοποιώντας ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω PU
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο PU ύφασμα 0.7mm υφάσματος Heatproof γενικές υλικές κουρτίνες καπνού πυρκαγιάς ίνας υάλου
| Βάρος μονάδων: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1200mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,028 ίντσα |
Άκαμπτο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού υφάσματος για το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Ονομαστικό Βάρος: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm PU για τις κουρτίνες κουρτινών και καπνού πυρκαγιάς
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Ντυμένος: | Δίπλευρο επίστρωμα πολυουρεθάνιου |
| Πάχος: | 0.4mm (0,016 ίντσα) |
ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm PU για την υψηλής θερμοκρασίας κουρτίνα
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Ντυμένος: | Δίπλευρο επίστρωμα πολυουρεθάνιου |
| Πάχος: | 0.4mm (0,016 ίντσα) |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης PU για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
34 σιλικόνης Oz υφάσματος επιστρώματος για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |

