Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 490 προϊόντα.
Πυρκαγιά - καθυστερούντω ντυμένο PU στεγανοποιώντας φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος ντυμένο PU υψηλό - ποιότητα
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Οξέων χημική ανθεκτική ντυμένη PU φίμπεργκλας απωθητική ουσία νερού υφάσματος στεγανή
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Πυρίμαχο αδιάβροχο ύφασμα από ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση PU
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Αδιάβροχο ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση PU για συγκόλληση κουβέρτων Συγκόλληση κουρτινών
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm αποζημιωτών υφάσματος υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένος PU στεγανοποιώντας ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένη PU πυρκαγιά 0.41mm - πυρίμαχη κουρτίνα υφάσματος M0 φίμπεργκλας καθυστερούντω
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Αλεξίπυρο ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τα υψηλής θερμοκρασίας καλύμματα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1200mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,028 ίντσα |
Ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού για την ένωση του γενικού καλύμματος συγκόλλησης επεξεργασίας 32oz
| Ονομαστικό Βάρος: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |

