Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Oustanding χημικό ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για το αλεξίπυρο μετακινούμενο σακάκι μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Καλό γδαρσίματος γδαρσίματος ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Αντίστασης ύδατος ντυμένη νεοπρένιο φίμπεργκλας χημική ανθεκτική καιρική αντίσταση χρώματος υφάσματος μαύρη
| Βάρος: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας που ντύνεται με PU το υλικό για τη μαλακή σύνδεση υφάσματος σωλήνων
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
0.41mm Αντιφλεγμονώδης M0 Λεπτός ρόλος υαλοπλαστικής με επικάλυψη PU για συγκόλληση
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 460g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.41mm |
Χημικό ανθεκτικό Ptfe έντυσε την κάλυψη θερμικής μόνωσης πυροπροστασίας υφάσματος 580g υφασμάτων γυαλιού
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Αλεξίπυρη θερμική μόνωση προστασίας θερμότητας υφασμάτων φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου ντυμένη το (PU)
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm αποζημιωτών υφάσματος υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Λευκό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για κουβέρτα πυρόσβεσης από υαλοβάμβακα
| Επίστρωση: | Σιλικόνη και στις δύο πλευρές |
|---|---|
| Βάρος: | 260 γραμμάρια |
| Τύπος ιστού: | που υφαίνεται |
Κίτρινο Πράσινο Ύφασμα από Υαλοΐνες με Επίστρωση PU, Υλικό Πυράντοχης Κουρτίνας για Σύστημα Διανομής Αέρα & Συγκόλληση
| βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |

