Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Υφαμένο ύφασμα αλεξίπυρο υλικό 550C φίμπεργκλας 7628 6 Oz ύφασμα φίμπεργκλας
| εφαρμογή: | Καλύψεις θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Βάρος: | 200 γρ./τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 C |
Θερμομονωτικό κάλυμμα Fiber Glass Πανί Επικαλυμμένο με Πολυουρεθάνη
| Βάρος: | 1070g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Φλόγα - υφαμένη η καθυστερών ταινία πλέγματος ινών φίμπεργκλας είναι μεγάλη για το σωλήνα που τυλίγει, ραφές, ρωγμή, βάρκα, σχηματοποίηση
| Εφαρμογή: | Θερμότητα Tthermocovers |
|---|---|
| Βάρος: | 6oz |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1000 F |
Η στεγανή σιλικόνη κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης έντυσε τα υφάσματα γυαλιού για τα καλύμματα μόνωσης, τις καλύψεις, το στρώμα και το μαξιλάρι
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη έντυσε οξείδωσης υφάσματος γυαλιού καλή ελαφριά, τη UV, και αντίσταση για την προστασία συγκόλλησης
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
Η κάλυψη θερμικής μόνωσης καλυεται τη αντιθερμική ασπίδα φίμπεργκλας μαξιλαριών στρωμάτων
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μετακινούμενες καλύψεις θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας για τις βαλβίδες κάλυψης, τις επιτροπές ενοργάνωσης, τις φλάντζες & τη σωλήνωση
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης σακακιών μόνωσης με το υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμοκρασίας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Πυράντοχα Βιομηχανικά Παραπετάσματα από Ύφασμα E-Glass με Επίστρωση Σιλικόνης 850g/m²
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
Μεσαίας ισχύος πυρκαγιά/φλόγα/σπινθήρας υφάσματος ασφάλειας γενικοί θερμικοί αντανακλαστικοί ανθεκτικοί
| Βάρος: | 560 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |

